CMF557K6800DEBF
MFR.Part #
CMF557K6800DEBF
JLCPCB Part #
C1421655
Description
-55℃~+175℃ 500mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors