RNC65H1244FRRE7
MFR.Part #
RNC65H1244FRRE7
JLCPCB Part #
C3520447
Description
-65℃~+175℃ 1.24MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors