RNC65H1240BMRE6
MFR.Part #
RNC65H1240BMRE6
JLCPCB Part #
C3506735
Description
-65℃~+175℃ 124Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors