RNC50H11R8FSRSL
MFR.Part #
RNC50H11R8FSRSL
JLCPCB Part #
C6407707
Description
-65℃~+175℃ 100mW 11.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors