RNC65H1020BRB14
MFR.Part #
RNC65H1020BRB14
JLCPCB Part #
C3552155
Description
-65℃~+175℃ 102Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors