ERC6517R800BHEK500
MFR.Part #
ERC6517R800BHEK500
JLCPCB Part #
C3364308
Description
-65℃~+175℃ 17.8Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS