RNC60K9091FSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60K9091FSB14
JLCPCB Part #
C1412288
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors