RNC60K3091FSB14
MFR.Part #
RNC60K3091FSB14
JLCPCB Part #
C1412321
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors