RNC60K7501DRR36
MFR.Part #
RNC60K7501DRR36
JLCPCB Part #
C3501774
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors