RN55C5901BBSL
MFR.Part #
RN55C5901BBSL
JLCPCB Part #
C1427236
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors