RNC60K6801FMR36
MFR.Part #
RNC60K6801FMR36
JLCPCB Part #
C3355586
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors