RNC60K5620FPRE7
MFR.Part #
RNC60K5620FPRE7
JLCPCB Part #
C3518007
Description
-65℃~+175℃ 250mW 562Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors