RNC70H2612BRRE5
MFR.Part #
RNC70H2612BRRE5
JLCPCB Part #
C3431417
Description
-65℃~+175℃ 26.1kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors