RNC60K2262DMB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60K2262DMB14
JLCPCB Part #
C3557115
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 22.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors