RNC60K1801DMR36
MFR.Part #
RNC60K1801DMR36
JLCPCB Part #
C3491760
Description
-65℃~+175℃ 1.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors