RNC60K1182DRR36
MFR.Part #
RNC60K1182DRR36
JLCPCB Part #
C3532834
Description
-65℃~+175℃ 11.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors