RNC60K1003FRB14
MFR.Part #
RNC60K1003FRB14
JLCPCB Part #
C1412434
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors