RNC60J9532BSB14
MFR.Part #
RNC60J9532BSB14
JLCPCB Part #
C1472505
Description
-65℃~+175℃ 250mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors