RNC65H6982BRRE565
MFR.Part #
RNC65H6982BRRE565
JLCPCB Part #
C3455699
Description
-65℃~+175℃ 500mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors