RNC60J8562BRRE5
MFR.Part #
RNC60J8562BRRE5
JLCPCB Part #
C3378976
Description
-65℃~+175℃ 250mW 85.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors