RNC60J7951BMRE7
MFR.Part #
RNC60J7951BMRE7
JLCPCB Part #
C3466994
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.95kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors