RNC60J2491BRB14
MFR.Part #
RNC60J2491BRB14
JLCPCB Part #
C3574519
Description
-65℃~+175℃ 2.49kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors