RNC60J6810FRR36
MFR.Part #
RNC60J6810FRR36
JLCPCB Part #
C3397330
Description
-65℃~+175℃ 250mW 681Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors