RN55E1013BB14
MFR.Part #
RN55E1013BB14
JLCPCB Part #
C1414133
Description
-65℃~+175℃ 101kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors