RNC60J6733BSRE5
MFR.Part #
RNC60J6733BSRE5
JLCPCB Part #
C3423283
Description
-65℃~+175℃ 250mW 673kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors