RNC60J5621BSRE8
MFR.Part #
RNC60J5621BSRE8
JLCPCB Part #
C3367097
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors