RN55C2704FRE6
MFR.Part #
RN55C2704FRE6
JLCPCB Part #
C3557781
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.7MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors