RNC60J5361BSRE8
MFR.Part #
RNC60J5361BSRE8
JLCPCB Part #
C3394859
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.36kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors