RN70D3652FR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN70D3652FR36
JLCPCB Part #
C1797666
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 36.5kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors