RNC60J5111BSB14201
MFR.Part #
RNC60J5111BSB14201
JLCPCB Part #
C3550731
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.11kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors