ORNV50021002UF
MFR.Part #
ORNV50021002UF
JLCPCB Part #
C5839699
Description
100mW 10kΩ、50kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays