RNC60J4481BMRE5
MFR.Part #
RNC60J4481BMRE5
JLCPCB Part #
C3525041
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors