MAL225712222E3
MFR.Part #
MAL225712222E3
JLCPCB Part #
C3721079
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 200V 2200uF 3.96A@100Hz 35mm 47mm 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS