RNC60J3652BSRE6
MFR.Part #
RNC60J3652BSRE6
JLCPCB Part #
C1828115
Description
-65℃~+175℃ 250mW 36.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors