RNC60J3002BRR36
MFR.Part #
RNC60J3002BRR36
JLCPCB Part #
C3363252
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors