RNC60J2701BSB14
MFR.Part #
RNC60J2701BSB14
JLCPCB Part #
C1459558
Description
-65℃~+175℃ 2.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors