RNC60J2601BSB14
MFR.Part #
RNC60J2601BSB14
JLCPCB Part #
C3388020
Description
-65℃~+175℃ 2.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors