RNC60J2610DRB14
MFR.Part #
RNC60J2610DRB14
JLCPCB Part #
C1455482
Description
-65℃~+175℃ 250mW 261Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors