RNC60J2553BSRE8
MFR.Part #
RNC60J2553BSRE8
JLCPCB Part #
C3538979
Description
-65℃~+175℃ 250mW 255kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors