Y00134K09600A9L
MFR.Part #
Y00134K09600A9L
JLCPCB Part #
C1490302
Description
-55℃~+125℃ 2W 4.096kΩ ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS