RNC60J2431BSRE7
MFR.Part #
RNC60J2431BSRE7
JLCPCB Part #
C3495799
Description
-65℃~+175℃ 2.43kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors