RNC60J2202BRR36
MFR.Part #
RNC60J2202BRR36
JLCPCB Part #
C3440403
Description
-65℃~+175℃ 22kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors