RNC60J2052BRB14
MFR.Part #
RNC60J2052BRB14
JLCPCB Part #
C1472822
Description
-65℃~+175℃ 20.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors