678D568M010FV3O
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
678D568M010FV3O
JLCPCB Part #
C1611922
Package
Plugin,D18xL43mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 18mm 4000hrs@105℃ 43mm 5600uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL43mm Horn-Type Electrolytic Capacitors