RNC60J1802BSRE8
MFR.Part #
RNC60J1802BSRE8
JLCPCB Part #
C3389407
Description
-65℃~+175℃ 18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors