RNC60J1743BSR36
MFR.Part #
RNC60J1743BSR36
JLCPCB Part #
C1827877
Description
-65℃~+175℃ 174kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors