RNC60J1742BSR36
MFR.Part #
RNC60J1742BSR36
JLCPCB Part #
C1827793
Description
-65℃~+175℃ 17.4kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors