RNC60J1171BSB14
MFR.Part #
RNC60J1171BSB14
JLCPCB Part #
C1477698
Description
-65℃~+175℃ 1.17kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors