BFC237534153
MFR.Part #
BFC237534153
JLCPCB Part #
C3791536
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 500V、1.6kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS