RNC60J1003BSB14
MFR.Part #
RNC60J1003BSB14
JLCPCB Part #
C1475115
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors